Najlepsza cukiernia Rzeszów w sercu naszego miasta!

Najlepsza cukiernia Rzeszów

Najlepsza cukiernia Rzeszów w sercu naszego miasta!

Najlepsza cukiernia Rzeszów zapewnia smaki nie z tej ziemi!

Wiosna, przynajmniej na razie, nie rozpieszcza nas pogodą. Deszczowe popołudnia i chłodne wieczory nie zachęcają do spacerów. Nic dziwnego, że rodziny i grupy przyjaciół wolny czas spędzają wspólnie w przytulnych kawiarniach przy kawie, smakowych herbatach i pysznych deserach. Najlepsza cukiernia Rzeszów pęka w szwach nie tylko, gdy aura nie rozpieszcza! Bogate i przede wszystkim pyszne menu przyciąga Klientów z Podkarpacia i okolic.

Bo wszystko w słodkich rękach króla!

Na czele profesjonalnego zespołu cukierników Nieba w Gębie stoi Maciej Pasternak. Doświadczenie zdobywał w najlepszych krakowskich cukierniach i restauracjach. Co ciekawe, jego miłość do słodkości zapoczątkowała babcia i przepisy z Koła Gospodyń Wiejskich. Kształcił się i wciąż zdobywa szlify na licznych kursach i zagranicznych wyjazdach. Co więcej – każda podróż to źródło inspiracji, zapoczątkowuje nowe poszukiwania smaków, kolorów i tekstur. Jego pasja? Lody – to prawdziwy król tego deseru! Z pasją wyszukuje nowe smaki, które, co ważne, zaskakują podniebienia Klientów i zabierają ich prosto do kulinarnego nieba. Czy może być coś wspanialszego dla miłośników słodkości?

Najlepsza cukiernia Rzeszów – tort bez wychodzenia z domu!

Poczta tradycyjna, poczta kwiatowa… Niedawno na Podkarpaciu pojawiła się kolejna – poczta tortowa! Najlepsza cukiernia Rzeszów dla mieszkańców miasta (i nie tylko) ma smakowitą i słodką propozycję – tort na zamówienie z dostawą do domu. Urodziny? Wieczór panieński? Okazja nie ma znaczenia! Zrób niespodziankę bliskiej osobie i zamów dostawę pod wskazany adres – do biura, domu lub innego miejsca. Należy zaznaczyć, że torty dowożone są od poniedziałku do soboty w godzinach od 9 do 18. Minimalna wartość zamówienia to 100 zł. Czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi minimum 3 dni.

Najlepsza cukiernia, najlepsza lokalizacja

Różnorodne, odpowiadające kubkom smakowym najbardziej wymagających miłośników słodyczy menu to niejedyna zaleta cukierni. Dużym atutem tego miejsca jest także lokalizacja. Niebo w Gębie znajduje się w Galerii Rzeszów – w samym sercu miasta. Produkty tej cukierni są ponadto dostępne  w menu Manufaktury Browar Rzeszów oraz w Restauracji Oranżeria. Zapraszamy do poznania niebiańskich smaków!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz