Niebo w Gębie – cukiernia Rzeszów ma kolejną lokalizację!

cukiernia Rzeszów

Niebo w Gębie – cukiernia Rzeszów ma kolejną lokalizację!

15 czerwca o godzinie 9 otworzyliśmy nowy punkt na mapie naszego miasta! Cukiernia Rzeszów Niebo w Gębie czeka teraz na Klientów nie tylko w Galerii, ale również w Center Parku przy Placu Wolności! Pyszna kawa, świeże ciasta i wyjątkowe smaki lodów czekają w dobudowanej części obiektu. Delektuj się nimi każdego dnia! Opóźnienie autobusu? Zakupy? A może po prostu popołudnie z przyjaciółmi? Powodów, dla których warto zajrzeć do naszej nowej cukierni, jest naprawdę wiele! Niezależnie od tego, w jakich okolicznościach do nas trafisz, otrzymasz słodkości prosto z…nieba.

cukiernia RzeszówCukiernia Rzeszów Niebo w Gębie dba o najbardziej wymagające podniebienia

Nasza oferta, przygotowana przez najlepszych cukierników, sprosta oczekiwaniom nawet największych smakoszy. Na czele zespołu stoi Maciej Pasternak. Cukiernia Rzeszów wciąż rozwija się pod jego czujnym okiem, co doskonale potwierdza zapotrzebowanie Klientów na kolejny lokal w centrum miasta. Maciej Pasternak doświadczenie zdobył w wielu prestiżowych hotelach i restauracjach. Inspiracji szuka w podróżach, jego słodka kreatywność nie zna granic. Niezależnie od perspektywy, z jakiej na jego pyszne przekąski patrzą Klienci, wszyscy widzą, a jakże, niebo w gębie! Oferta słodkości jest bardzo bogata – każdy znajdzie coś dla siebie – i amator wykwintnych ciast, i miłośnik lodów. Torty, sorbety czy tarty – to tylko część proponowanych przysmaków. Całą listę można poznać, odwiedzając naszą stronę internetową (menu on-line: http://niebowgebie.rzeszow.pl/oferta/) i przede wszystkim cukiernie w kilku lokalizacjach w Rzeszowie. A może masz specjalne zamówienie? Napisz do nas – specjalnie dla Ciebie stworzymy wyjątkowe desery i spełnimy słodkie marzenia.

Poczta tortowa Rzeszów – wyznaczamy trendy w cukiernictwie!

Jednym z atutów naszej oferty jest poczta tortowa Rzeszów. To usługa skierowana dla osób, które chcą sprawić niespodziankę bliskiemu, a brak wolnego czasu uniemożliwia osobistą wizytę w cukierni. Jak działa nasza smakowita poczta? Bez wychodzenia z domu można złożyć zamówienie na tort z wybranej okazji. Urodziny? Rocznica ślubu? A może jubileusz firmy? Zadbamy, by smaki i dodatki idealnie pasowały do uroczystości. Torty dowozimy pod wskazany adres zarówno w Rzeszowie, jak i w okolicy. Zamówienia należy składać z minimum trzydniowym wyprzedzeniem. Gdzie? Na naszej stronie! Wystarczy kilka minut, by nawiązać kontakt z naszymi mistrzami wypieków. Poczta tortowa Rzeszów jest na wyciągnięcie… myszki! Przejdź do formularza kontaktowego i napisz, jaki smak Cię interesuje, na kiedy dokładnie potrzebujesz wypieku i w jakiej ilości. Czekaj cierpliwie – na pewno się odezwiemy!

Formularz kontaktowy: http://niebowgebie.rzeszow.pl/kontakt/.cukiernia Rzeszów

Cukiernia Rzeszów zaprasza miłośników niebiańskich smaków

Center Park – galeria usytuowana przy Placu Wolności, na skrzyżowaniu ulic Kolejowej i Piłsudskiego, zaprasza wszystkich miłośników słodkich i niezapomnianych smaków. Cukiernia Rzeszów Niebo w Gębie oferuje pyszne ciasta i lody dla ochłody na upalne, letnie dni. Zimne desery naszej produkcji można zakupić również… na rowerze! Pojazd krąży po centrum miasta, kusząc wielością smaków. Wyglądajcie go m.in. przy wejściu do Galerii Rzeszów, w okolicach Rynku czy na Bulwarach. Życzymy smacznego.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz