Słodki stół Rzeszów na każdą okazję – poznaj szczegóły!

słodki stół Rzeszów

Słodki stół Rzeszów na każdą okazję – poznaj szczegóły!

Słodki bufet, który przyciągnie wzrok Gości i przede wszystkim zadowoli ich kubki smakowe – słodki stół Rzeszów to element, bez którego ciężko sobie wyobrazić wesele. Coraz częściej też pojawia się na przyjęciach odbywających się po obrzędach chrztu świętego lub I komunii świętej. Różne pakiety do wyboru i bogate menu na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom.

słodki stół RzeszówSłodki stół Rzeszów – najpiękniejsze dni w życiu okraszone słodyczą

Poznanie oczekiwań Klienta – od tego rozpoczynamy przygotowania deserów na Twoją uroczystość. Słodki stół Rzeszów przyszykowany przez naszych utalentowanych cukierników zawsze odpowiada charakterowi imprezy i przede wszystkim smakowym gustom. Aranżacja słodkiego bufetu to dla nas prawdziwa przyjemność i zaszczyt, że możemy mieć wkład w celebrację Twoich ważnych chwil. Dbamy o najdrobniejszy szczegół wypieku. Niebo w Gębie to gwarancja nie tylko wyjątkowego smaku, ale i nietuzinkowego wyglądu, który zachwyci każdego.

Słodki smak małżeństwa, czyli kilka wariantów do wyboru

Wesele to uroczyste przyjęcie, na którym nie może zabraknąć słodkiego stołu! Naszym Klientom proponujemy kilka pakietów do wyboru (pakiet brązowy, pakiet srebrny i pakiet złoty), jesteśmy też otwarci na ich propozycje. W każdej z ofert znajdują  się ciasta i słodkości do wyboru – m.in. musy owocowe z galaretką, rurki z kremem czy muffinki. Jesteś zainteresowany szczegółami, chcesz poznać dostępne warianty? Umów się na spotkanie z przedstawicielem, przed którym słodki stół Rzeszów nie ma żadnych tajemnic. Nasi cukiernicy spełnią Twoje wszystkie słodkie marzenia – nie tylko te dotyczące wesela. Dane kontaktowe i specjalny formularz znajdziesz tutaj: http://niebowgebie.rzeszow.pl/kontakt/.

Baby shower – słodkie oczekiwaniesłodki stół Rzeszów

Coraz częściej przygotowujemy słodki stół Rzeszów i w okolicach na baby shower. Nasze słodkości umilają przyjęcie poprzedzające narodziny maleństwa nie tylko smakiem, ale i wyglądem – dbamy o każdy szczegół dekoracji. Troszczymy się również o to, by ciasta i inne przysmaki były przygotowywane z najlepszej jakości produktów, które nie zaszkodzą przyszłej mamie.

Słodki stół Rzeszów – na tym nie kończy się Niebo w Gębie!

Co, oprócz profesjonalnie i przede wszystkim smacznie zaaranżowanych słodkich stołów, wyróżnia nas na tle konkurencji? Bez wątpienia poczta tortowa! Możesz zamówić słodką niespodziankę dla bliskiej osoby bez wychodzenia z domu. Cała procedura jest niezwykle prosta i zamyka się w kilku krokach:

  1. Skontaktuj się z nami drogą mailową i przekaż szczegóły zamówienia – wielkość tortu, smak, szczegóły dotyczące dekoracji.
  2. Nasz pracownik odpowie na Twoją wiadomość – poda ostateczny koszt zamówienia oraz dane do przelewu bankowego.
  3. Po dokonaniu płatności musisz wysłać nam potwierdzenie wykonania przelewu. Twoje zamówienie trafi wówczas do realizacji.
  4. Gotowy tort zostanie dostarczony pod wskazany adres.

Prawda, że proste? A jakie smaczne! Szczegóły dotyczące najsłodszej poczty w regionie znajdziesz w naszej zakładce: http://niebowgebie.rzeszow.pl/poczta-tortowa/.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz