Słodkie stoły Rzeszów polecają się na baby shower!

słodkie stoły Rzeszów

Słodkie stoły Rzeszów polecają się na baby shower!

Wkrótce zostaniesz mamą? Planujesz baby shower? Lista gości i prezentów gotowe, ale nie masz pomysłu na menu? Polecamy się – Niebo w Gębie to idealny wybór na tę wyjątkową okazję. Nasze słodkie stoły Rzeszów będą smakowitym dopełnieniem spotkania.

słodkie stoły RzeszówBaby shower – słodkie stoły Rzeszów umilą radosne oczekiwanie

Prezenty, konkursy, pogaduchy z najbliższymi sercu kobietami – tego na baby shower nie może zabraknąć! Impreza nie uda się też oczywiście bez dobrego jedzenia. Słodkie stoły Rzeszów to gwarancja najlepszych przekąsek. W naszej ofercie znajduje się kilka pakietów – w tym pakiet bezglutenowy. Bogate menu na pewno sprosta oczekiwaniom uczestników przyjęcia! Każda z przygotowanych przez cukierników propozycji zawiera: różne typy słodkości do wyboru, tartę lub tort. Należy zaznaczyć, że cena zawiera koszty dekoracji słodkości w wybranym przez przyszłą mamę lub organizatorkę imprezy kolorze.

Tort, muffinka, babeczka – co jeszcze?

Uznaniem kubków smakowych Klientek cieszą się również dodatki: fontanna czekoladowa, czekoladziarka do picia gorącej czekolady a także, zwłaszcza w porze letniej, torty lodowe o dowolnych smakach. Oczywiście, jesteśmy otwarci na sugestie i specjalne życzenia. Nasi cukiernicy – doświadczeni i wyszkoleni – spełnią każde słodkie życzenie przyszłej Mamy! Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Chętnie spotkamy się z organizatorką baby shower i doprecyzujemy szczegóły.

Słodkie stoły Rzeszów na każdą okazję

W Niebie w Gębie dbamy o każdy detal wypieku oraz dekorację. Przekąski przygotowujemy na bazie sprawdzonych produktów, które będą odpowiednie dla ciężarnej i jej gości. Ponadto słodkie stoły Rzeszów zawsze dopasowujemy do okazji. Wesele? Pojawią się gadżety związanie z ceremonią zaślubin, np. odpowiedni napis lub figurki pary młodej. Baby shower? Na ten wyjątkowy dzień przygotowujemy nietuzinkowe ozdoby. Tort ze smoczkiem lub figurką misia? Bajkowe postaci? Załatwione! Nasi cukiernicy z przyjemnością wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i spełniają słodkie marzenia przyszłych mam. Słodki stół na baby shower może więc tematycznie odpowiadać albo płci maleństwa, albo zainteresowaniom jego mamy. Podobnie w przypadku chrztu czy przyjęcia z okazji I komunii świętej – dopasowujemy detale do konkretnego dnia, ciesząc się, że możemy świętować go z Wami. Nasze słodkości to wyjątkowe dopełnienie pięknych dni. Smakowych wrażeń goście nie zapomną przez długi czas!

słodkie stoły Rzeszów

Słodkie stoły Rzeszów i nie tylko – co warto spróbować?

Niebo w Gębie to cukiernia, w której można spędzić beztroski czas z pyszną kawą lub ciastem na wyciągnięcie ręki. Te słodkie dodatki cieszące podniebienie będą doskonałym uzupełnieniem spotkania z przyjaciółką czy świętowania konkretnej okazji. Na Klientów czekamy w Galerii Rzeszów, a od niedawna i przy Placu Wolności – znajdziecie nas w Center Parku. Zapraszamy na pyszne lody, napoje i pyszne ciasta. Lody są również dostępne na… rowerku! Nasz zimny, smakowity pojazd krąży po ulicach Rzeszowa, m.in. przy wejściu do Galerii Rzeszów, w okolicach Rynku czy na bulwarach. Wyglądajcie go za zakrętem!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz